İşinize Yarayabilecek Mobil Uygulamalar (Android)

Mutlaka herkesin cebinde bir akıllı telefon bulunan bu devirde, artık her işimizi akıllı telefonlarımızla hallediyoruz. Ancak öyle mobil uygulamalar var ki bir bilgisayardan daha çok yararlı olabiliyor. Bir logo tasarlayacağımızda veya fotoğrafımızı düzenleyeceğimizde eskiden bir bilgisayara ihtiyacımız varken artık akıllı telefonumuzdan 2 dakikada işimizi halledebiliriz. Akıllı telefonlarımız ile artık fotoğraf tasarlayabilir, müzik yapabilir ve daha birçok işimizi telefonlarımız ile halledebiliriz. Bu yazımızda ise bizzat deneyimlediğim ve kullanmaktan memnuniyet duyduğum, hiçbir sponsorluk anlaşması yapmadığım işinize yarayabilecek mobil uygulamaları listeledim. Bu listenin mutlaka işinize yarayacağının garantisini verebilirim.

1- Logo tasarım programı Logo yapma oluşturma Türkçe

Ücretsiz bir uygulama olup içinde ücretli ve ücretsiz yüzlerce şablon bulunduran bu uygulama sizlerin işini göreceğinden eminim. Bu uygulamanın içindeki göz kamaştırıcı yüzlerce şablon sayesinde işinizi en doğru ifade eden logoyu akıllı telefonunuza indireceğiniz bu uygulama ile tasarlayabilirsiniz. Üstelik bir logo tasarlayabilmeniz için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız yok bu uygulama ile dakikalar içerisinde ilgi çekici ve göz kamaştırıcı logonuzu tasarlayabilirsiniz. Dakikalar içerisinde size uygun bir logo oluşturmanın adımlarına değinecek olursak:

1. İlk öncelikle uygulamayı indirip girince karşınıza hangi kategoride bir logo tasarlamak istediğinizi seçmenizi istiyor, dilerseniz yüzlerce şablonun arasından gözünüze çarpanı seçebilirsiniz.

2. Kategorinizi seçtikten sonra, sizi en uygun tarif eden logoyu seçip sonrasında ilgili yazı kısımlarına dokunarak oraya logonun ismini ve sloganını yazdıktan sonra sağ üst kısımdaki kaydet simgesine tıkladıktan sonra logoyu indirebilir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

İşlem bu kadar basit. Bu uygulama sayesinde kendi logonuzu dakikalar içerisinde tasarlayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

2- Groovepad – Müzik Oluşturucu

Müzik dinlemekten sıkıldınız mı? Hiç kendi müziğinizi yapmak aklınızdan geçti mi? Müzik yapmak zor iştir, bilgisayarımızın olması lazım diyorsanız yanılıyorsunuz. Akıllı telefonumuza indirebileceğimiz bu uygulama size hiçbir teknik bilgi bilmeden kendinize ait müziğinizi yapmanızı sağlıyor.

Bizzat kullanarak deneyimlediğim bu uygulama içindeki geniş müzik ve ses efektleri ile kendi şahane müziğimizi ücretsiz bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Dilersek ücretli sürümleri ile kendi müziğimizi daha güzel yapabilirsiniz. Kendi müziğimizi yapabildiğimiz bu şahane uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Bu yazımda bizzat kullanıp deneyimlediğim ve akıllı telefonunuzda işinize yarayabileceğini düşündüğüm mobil uygulamaları derledim. Umarım işinize yaramıştır. Uygulamalar hakkında yorumlarda paylaşmayı unutmayın, eğer sizin de kullandığınız yararlı uygulamalar varsa bunu bizimle paylaşmayı unutmayın. Hoşça kalın, sağlıcakla kalın.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.