Gizlilik Politikası

Yapılan yorumlar ve kişisel bilgileriniz:

BakNeDiyor.com’da yorum yaparken vermiş olduğunuz bilgiler üçüncü taraf kişiler ile paylaşılmamaktadır ve sitemize abonelik sağlamadığınız takdirde sitemizle ilgili hiçbir tanıtım veya bildirim maili yollanmaz ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyarak vermiş olduğunuz bilgiler hiçbir şahıs veya şirket ile paylaşılmamaktadır. Mail adresinizi istememizin sebebi sitemize yapılabilecek spam durumundan korunmak ve herhangi kanuni bir durum söz konusunda gerekli izin belgeleriyle, ilgili kamu kurumlarına kişisel verileriniz korunarak ihbar işlemi yapılmasıdır.

Yorum ve kural ihlalleri

Yaptığınız yorumlarda herhangi bir suç tespit edilirse ilgili kamu kurumlarıyla gerekli işlemler uygulanacaktır. Yapılan yorumlardan BakNeDiyor.com sorumluluk almaz, yapılan yorumlardan yorumu yapan kişi sorumludur. Lütfen yorumlarda saygılı olunuz. Yaptığınız yorumlardan, yorumu yapan kişi sorumludur. Herhangi bir devlet büyüğüne küfür, firmamızı kirletebilecek hakaret veya telif hakkı olan bir içerik paylaşma durumunda yorumu yapan kişinin sorumlu tutulacağı ve gerekli yasal işlemlerin yapılacağını bilmelisiniz.

Alıntılanan veya izinsiz yayımlanan içerikler hakkında yasal uyarı:

BakNeDiyor.com’da yayımlanan yazılar tamamen özgündür ve yasal hakkı BakNeDiyor.com’dadır. Herhangi bir izinsiz içerik alıntılanması veya yayımlası durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Alıntılanan içerik tespiti durumunda iletisim@baknediyor.com adresine bildirmeniz rica olunur.

Abonelik sözleşmesi:

BakNeDiyor.com’da yayımlanacak yeni gönderilerden haber alabilmek için hiçbir ücret tahsis edilmeyecektir. İstenilen mail adresi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyarak hiçbir şahıs veya şirket ile paylaşılmayacaktır. İstenilen mail adresine ilginizi çekebilecek gönderilerimizi ve sponsorluk sözleşmeli tanıtımları yollanacaktır.

İşitsel ve görsel medyalar hakkında:

BakNeDiyor.com’da yayımlanan görseller ve işitsel medyalar ilgili kişilerin izniyle paylaşılmaktadır. Hiç bir telif hakkı ihlali söz konusu olamaz.

Politikalarımız:

Politikalarımız 19.04.2020 tarihinden itibaren geçerlidir ve BakNeDiyor.com kurucu ve yöneticileri istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.