#EvdeKal İzlenebilecek en güzel diziler

Bu evde kaldığımız karantina günlerinde neredeyse tüm dizileri izledik artık izleyecek güzel dizi bulmakta zorlanıyoruz. Bu makalemde sizlere dizi izlemek isteyip te, izleyecek dizi bulamayan kişiler için bizzat benimde severek izlediğim ve benden tam puan almış dizileri sizlerle paylaşacağım. Diziler ve filmler herkes biliyor ki bu karantina günlerinde can sıkıntısına birincil ilacımız. Bir meşgale bulamayınca diziler kapımızı çalıyor ve gün boyu büyük bir heyecan ile kendimizi bu dizilere kaptırıyoruz. Covid-19 virüsü sebebiyle, sağlığımız için evlerdeyiz, evlerde canı sıkılıp bir meşgale bulamayanların morali bozulmakta. Bu günlerde ise moralimizi düzgün tutmamız hayati derecede önemli. Bu makalemde moralinizi bir nebze olsa bile düzeltebilecek dizi tavsiyesinde bulunacağım.

1. THE 100

Dünyada olacak olası bir büyük patlamadan önce haberi olan büyük insanlar bir kafile topluyor ve parçalardan oluşan büyük bir uzay istasyonu inşa ediyorlar. Patlama gelmeden önce uzaya yerleşiyorlar, canlarını o büyük patlamadan kurtarıyorlar fakat başlarına gelecek büyük tehlikeden haberleri yok. Uzay istasyonunda hayatta kalabilmek için en önemli şey oksijen. O uzay istasyonunun belirli kuralları var, o kurallara uymayanlar uzaya atılıyor. Oksijen tükenmeye başlayınca bir proje için sakladıkları 100 mahkumu uzaya çıkıştan 100 yıl sonra dünyanın yaşanabilir olup olmadığını test etmek için dünyaya gönderiyorlar. Dünya yaşanabilir fakat yalnız değiller, başlarına geleceklerden haberleri yok. Bir adrenalin dolu macera içinde geçen bu dizi izleyicileri adeta ekrana kilitliyor. Şahsen bana soracak olursanız, bu dizi benden tam puan aldı.

2. STRANGER THINGS

Filmin ana karakterleri olan 4 çocuk bir gece buluşmadan evlerine dönerken başlarına gelecek olaylardan habersiz, yarışmaya başladılar ardından içlerinden biri kaybolur ve günlerce ondan haber alamazlar. Bir gün kaybolan çocuğu ararken olağan üstü güçlere sahip bir kız belirir. O kız beyin gücüyle eşyaları yerinden oynatabilir. Kaybolan çocuk söylentilere göre baş aşağı dünyadadır. Bu kız o çocukla iletişim kurabiliyor ve oldukça başı dertte. Baş aşağı dünyaya girebilmek için çok tehlikeli kapı var oradan girmek lazım fakat çocuk çok korkmuş durumda. Olağan üstü adrenalini bize yaşatan bu dizi izleyicilerden tam puan almıştır.

Bu makalemde sizlere bu karantina günlerinde vakit geçirebileceğiniz dizilerden iki tanesini önerdim. Kişisel yorumlarınızı ve izlediğiniz güzel dizileri, bizimle ve BakNeDiyor.com takipçileriyle paylaşmayı ve bu makaleyi yıldızlarla değerlendirmeyi unutmayın, sağlıcakla kalın.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.