Epic Games Bu Hafta Ücretsiz Dağıtacağı Oyunlar

En ünlü ve en sevilen oyunları bünyesinde bulunduran ve ücretli oyunları ücretsiz dağıttığı oyunlarla oyun severlerin gönlünü almayı başaran EPİC Games geçtiğimiz aylarda çok pahalı olan GTA 5’i ücretsiz dağıtarak oyun severlerin kalbini kazanmayı başarmıştı. Her hafta yepyeni oyunları ücretsiz olarak oyun severler ile paylaşan EPİC Games geçtiğimiz hafta alması 24 TL olan HUE adlı oyunu ücretsiz olarak oyun severler ile paylaşarak oyun severlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor. İçinde bulunduğumuz hafta yani 9-16 Temmuz hangi oyunları dağıtacak? Sorusu bu makalemde cevaplanmış olacak. Ücretli oyunları ücretsiz dağıtmasıyla tanınan EPİC Games oyun severleri sevindirmeye devam edecek. Üstelik 1 değil tam 3 tane oyunu bu hafta ücretsiz olarak oyun severlerle buluşturacak.

EPİC Games bu hafta ücretsiz dağıtacağı oyunlar

Peki EPİC Games bu hafta hangi oyunları dağıtıyor? Oyun severler dört gözle EPİC Games in bu hafta dağıtacağı oyunları almak için can atıyor. İşte EPİC Games in bu hafta ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar:

Killing Floor 2

EPİC Games bu hafta 49 TL değerindeki Killing Floor 2 oyununu ücretsiz olarak oyun severler ile buluşturuyor. Bir hayatta kalma oyunu olan Killing Floor 2 bu hafta oyun severler ile buluşuyor. İçinde korku temaları da bulunan bu oyun oldukça heyecanlı bir oyuna benziyor ve oyun severler bu oyunu almak için pusu kurmuş gibi gözüküyor.

Killing Floor 2 Minimum Sistem gereksinimleri:

 • 3 GB RAM
 • 60 GB Kullanabilir alan
 • Ekran kartı: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi
 • Windows 7/8/8.1

Lifeless Planet: Premier Edition

Epic Games bu sefer ücretsiz dağıtacağı oyunların biri de 31 TL değerindeki Lifeless Planet: Premier Edition oyunudur. Terkedilmiş bir gezegende yaşam mücadelesi geçiren bir astronotun hikayesini işleyen bu oyun oldukça ilgi çekici bir oyuna benziyor. Şahsen bende bu oyunu almak için dört gözle bekliyorum.

Lifeless Planet: Premier Edition Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP İşletim sistemi
 • 1500 MB RAM
 • 900 MB Kullanabilir alan

The Escapists 2

Epic Games bu hafta son olarak 31 TL değerindeki hapisten kaçış oyununu ücretsiz olarak oyun severler ile buluşturuyor

The Escapists 2 Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • 4 GB Kullanabilir alan
 • 2 GB RAM
 • Windows 7/8.1/10 (32 bit)

Bu makalemde oyun severlerin aklına takılan EPİC Games bu hafta hangi oyunları dağıtıyor? Sorusuna yanıt verdim? Kişisel görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ve bu makaleyi yıldızlarla değerlendirmeyi unutmayın. Diğer makalelerde görüşmek dileğiyle kalın sağlıcakla.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.