Canınız sıkılmadan oynayabileceğiniz mobil oyunlar

Evde kaldığımız bu süre içerisinde bir işle uğraşmıyorsak veya uyumuyorsak vakit geçirmek çok zor. Karantina günlerinde çoğumuz mutlaka internette “En iyi mobil oyunlar” diye araştırma yapmıştır. Bu makalemde sizlere canınız sıkılmadan oynayabileceğiniz ve tekrar tekrar oynamak isteyeceğiniz oyunlardan bahsettim. Umarım bir nebze olsun can sıkıntınızı indirebilmiştir. Bu karantina günlerini canımızın sıkılmadan geçirmek ruhsal sağlığımız için epey önem arz etmekte. Bu makalemdeki oyunlar hakkında yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi ve sizin de keyifle oynadığınız, diğer arkadaşlara önermek istediğiniz oyunları yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sıkılmadan oynayabileceğiniz mobil oyunlar:

1: ZigZag:

Bir mini beceri oyunu olup oyunda hızınızı ve refleksinizi test edebileceğiniz efsane bir oyundur.

Bizzat kendimde canım sıkıldığı zaman veya moralim bozuk olduğu zaman açar oynarım. Oyunun amacı ekrana dokunarak oyundaki topunuzu yönlendirerek aşağı düşürmemeye çalışıyorsunuz. Başları çok kolay olabilir fakat oyundaki puanınız yükseldikçe oyundaki adrenalin bir hayli artmakta ve oyuncuya büyük heyecan katmakta.

2: 8 Ball Pool:

Bu karantina günlerinde arkadaşlarımızla toplanıp bilardo salonuna gidemiyoruz fakat bilardo salonunu evimize getirebiliriz bunu biliyor muydunuz? Bilardo severlerin telefonunda mutlaka bulunan bu oyun arkadaşlarımızla da yattığımız yerden bilardo oynayabilmemizi sağlıyor. Oyunun müthiş gerçekçi mekanikleriyle adeta size bir bilardo salonunu aratmıyor. İster dünyanın bir ucundaki insanlarla, ister bilgisayar ile, istersek de arkadaşlarımızla bilardo oynayabiliriz.

3: Otobüs Simulator : Ultimate:

Sıradaki oyun tavsiyem ise simulasyon oyunlarını sevenler için. Bu oyunda kendinize ait tur şirketinizi kurabilir ve geliştirebilirsiniz. Özellikle şehirler arası seyahati çok sevenler ve seyahate çıkamayanlar için bu oyunu tavsiye ederim. Kendi otobüsünüzü alabilir, geliştirebilir ve Türkiye’nin ve Dünyanın farklı noktalarına bu oyun sayesinde seyahat edebilirsiniz. Dilerseniz kendi maaşlı çalışanınıza iş verebilir ve oyunda gelişebilirsiniz. Oyunun gelişmiş grafikleri ve radyo özelliği ile oyun sizleri alıp başka diyarlara götürebilir.

Bu makalemde canınız sıkılmadan oynayabileceğiniz oyunları listeledim. Umarım bir nebze olsun can sıkıntınızı giderebilmişizdir. Sizin de oynadığınız ve oynamaktan keyif aldığınız oyunları bizimle ve diğer arkadaşlarla paylaşmayı unutmayın ve oyunlar hakkında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Sonraki yazılarda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

İlginizi çekebilir: İşinize Yarayabilecek Mobil Uygulamalar (Android)

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.