En güzel WordPress ücretsiz blog temaları

Bir ücretsiz blog scripti olan WordPress içerisinde bulundurduğu yüzlerce tema ve eklenti ile kendi eticaret sitemizi, forum sitemizi ve daha birçok türde sitemizi herhangi bir ek bilgi bilmeden ve ek ücret ödemeden yapmamızı sağlıyor.  Bu makalemde sizlere WordPress’te bulunan tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz göz alıcı blog temalarından bahsediyorum. Listelediğim bu temalar gayet kullanışlı ve birbirinden göz alıcı özellikleriyle kendine has görünümüyle milyonlarca kişinin gönlünü kazanmıştır. Aşağıda benimde beğendiğim ücretsiz temaları listeledim, umarım işinize yarayan bir makale olmuştur.

1. Boston

Bizzat benimde kullandığım, fazla cafcaflı olmayan bir tema isteyenler için en ideal temadır. Sade renkleri ile okuyucunun gözünü yormayan bir görünüme sahip olan bu tema FameThemes adlı bir yazılım şirketi tarafından yazılmıştır. Güzel reklam yerleşim bölgelerine sahip bu tema sayesinde ileride güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Mobil cihazlardaki uyumluluğu sayesinde de güzel kitlelere erişebilirsiniz.

Tema demosu: http://demos.famethemes.com/boston/

Temayı indir: https://www.famethemes.com/themes/boston/

2. Envo Magazine

Bilirsiniz ki tema seçiminde okuyucu gözünden bakmak çok önemli. Okuyucunun gözünün yorulmaması ve mobil cihazlardaki uyumluluk tema seçiminde dikkat etmemiz gereken en önemli iki kriter. Envo Magazine bu kriterleri karşılayan en güzel tema olabilir. Okuyucunun bu temayı kullanan sitenizde rahatça dolaşabileceğine eminim.

Tema demosu: https://envothemes.com/envo-magazine/

Temayı indir: https://envothemes.com/free-envo-magazine/

3. ColorMag

Gelişmiş görünümü ve mobil cihazlardaki uyumluluğu sayesinde birçok kişinin gönlünü fethetmiş bu tema haber siteleri için en güzel temadır. Genişletilmiş seçenekleri ile sitenizi kendine has bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bir haber sitesiniz varsa veya açma planınız varsa bu temayı kullanmanızı öneririm. İlgi çekici slider özelliği sayesinde okuyucu sitenizden çıkmak istemeyecektir. Mobil uyumluluğu ve güzel reklam yerleşimleri sayesinde ileride sitenizden güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Tema demosu: https://demo.themegrill.com/colormag/

Temayı indir: https://demo.themegrill.com/colormag-demos/

Bu makalemde WordPress sitenizde kullanabileceğiniz göz alıcı temaları listeledim. Umarım işinize yaramıştır. Sizin de kullandığınız ve kullanmaktan memnun olduğunuz ücretsiz temalar varsa bunu yorumlarda belli etmeyi unutmayın. Temalar hakkındaki yorumlarınızı da bizimle paylaşmayı unutmayın. BakNeDiyor.com’da yayımlanacak içeriklerden haberiniz olmasını isterseniz telegram kanalımıza katılmayı veya E-Bültenimize abone olmayı unutmayın, sağlıcakla kalın.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Derecelendirmek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.